Najlepsze usługi fotograficzne w Szczecinie

Historia naszej firmy

Foto BestPierwsza "usługa foto" w firmie "Best" została wykonana w lutym 1990 roku. Wywołanie zdjęć odbywało się praktycznie na oczach klientów i wówczas stanowiło to dodatkową atrakcję. Początkowo dominowały odbitki 9x13, dzisiaj przeważają zdjęcia formatu 10x15. Największy udział mają obecnie odbitki cyfrowe, które zaczęliśmy wykonywać już w 1996 roku.

Usługi fotograficzne wykonywane są przez dobrze wyszkolonych i ciągle uczących się pracowników. Robimy wszystko, by rezultaty naszej pracy były jak najlepszej jakości, a cena nie była odstraszająca. W tym celu obowiązują odpowiednie procedury. Ewidencjonowana jest każda czynność przy każdej usłudze. Zdjęcia są na bieżąco monitorowane i żadna czynność przy ich wykonaniu nie jest anonimowa.

W 1999 roku, jako jedyna firma w Europie Środkowo- Wschodniej świadcząca usługi fotograficzne, wdrożyliśmy system zarządzania jakością i uzyskaliśmy międzynarodowy certyfikat ISO 9002:1994, zatwierdzony przez Lloyd's Register Quality Assurance oraz BVQI.

Odbitki analogowe i cyfrowe wykonujemy na bardzo nowoczesnym, laserowym minilabie cyfrowym Fuji Frontier 5500. Systematycznie monitorowane są procesy chemiczne, obejmujące zarówno wywoływanie negatywów jak i wykonywanie zdjęć. Szczególną wagę przykładamy do jakości odbitki.

Pomimo tego, że zawsze staramy się aby każda usługa fotograficzna była wykonana tak dobrze na ile pozwala na to materiał zostawiony przez klienta, to raz na kilkaset zleceń usługa jest reklamowana. W salonie FOTO BEST klient reklamujący ma zawsze rację. Rozpatrujemy pozytywnie każdą reklamację, kontrolując jednocześnie czy ilość reklamowanych odbitek się nie zwiększa.

Biorąc pod uwagę, wygodę klienta oraz łatwość i przyjemność pracy on-line, uruchomiliśmy internetowe laboratorium fotograficzne.

Międzynarodowy certyfikat ISO 9002 uzyskany już w 1999 roku.
Telefon kontaktowy: (091) 434 20 80
Godziny otwarcia: Pon.-Pt.: 10:00-18:00, Sob.: 10:00-15:00
 
Logos