Najlepsze usługi fotograficzne w Szczecinie

Regulamin usług

 1. Informacja o Firmie:
  Sklep internetowy dostępny na stronie internetowej pod adresem www.fotobest.pl jest prowadzony przez Foto Best Andrzej Kwiatek z siedzibą w Szczecinie przy al. Papieża Jana Pawła II 7,8/U2A, 70-415 Szczecin, Numer NIP: 8521679990, REGON 362254059, (dalej: Firma)
  Dane kontaktowe:
  1) adres pocztowy:
  Foto Best Andrzej Kwiatek
  al. Papieża Jana Pawła II 7,8/U2A, 70-415 Szczecin
  2) adres poczty elektronicznej: foto@fotobest.pl
  3) Adres e-mailowy do Biura Obsługi Klienta: foto@fotobest.pl  obsługiwany od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00 i w sobotę w godzinach od 10:00 do 14:00
 2. Termin
  Wykonane usługi wysyłamy na następny dzień roboczy od momentu zapłaty kartą lub wpływu na konto. W przypadku wybrania opcji: odbiór w punkcie, są gotowe do odbioru na następny dzień roboczy od godziny 16:00 od momentu zapłaty kartą lub wpływu na konto.
 3. Format plików
  Odbitki są wykonywane z plików w formatach jpg. Inne formaty wymagają uzgodnienia z Firmą.
 4. Przechowywanie
  Po realizacji zlecenia pliki, które nie zostały przez Klienta umieszczone w Jego albumie internetowym, są usuwane z systemu. Zrealizowane zlecenia fotograficzne, które nie zostały przez Klienta odebrane przechowujemy trzy miesiące.
 5. Reklamacje
  Każdą z usług wykonujemy z możliwie najwyższą starannością co oznacza, że z taką samą starannością potraktujemy każdą zgłoszoną reklamację. Reklamowaną usługę należy dostarczyć lub przesłać, w kopercie źródłowej. Reklamacja zostanie rozpatrzona następnego dnia roboczego po jej wpływie do Firmy i usługa zostanie przerobiona zgodnie z oczekiwaniem klienta. Nie dyskutujemy czy oczekiwania klienta nie są przesadzone, sprawdzamy tylko czy są technicznie możliwe do spełnienia.
 6. Faktury
  Na żądanie wystawiamy faktury VAT.
 7. Błędy adresu
  W przypadku braku kompletnego lub błędnego adresu odbioru zlecenia – termin wysyłki jest liczony od momentu jego uzupełnienia.
 8. Prawo autorskie
  Wykonawca przyjmuje, że wszystkie przesłane materiały zdjęciowe posiadają prawa autorskie Klienta. Jeżeli wykonane przez Wykonawcę zlecenie naruszy prawo autorskie osób trzecich, całą odpowiedzialność za to ponosi sam Klient i jest On w takim wypadku zobowiązany do zwrotu ewentualnych kosztów poniesionych przez Wykonawcę w związku z dochodzeniem prawnym.
 9. Dane osobowe
  Firma (określona w punkcie 1) jest administratorem Pana/Pani danych osobowych. Podane przez Pana/Panią dane osobowe są niezbędne do realizacji złożonego na stronie www.fotobest.pl zamówienia. Dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez Firmę, do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy się kontaktować z Firmą za pomocą adresu poczty elektronicznej określonego w punkcie 1.
 10. Inne
  Sugerowana rozdzielczość pliku dla formatu 10x15 wynosi 1200x1800. Maksymalny rozmiar jednego pliku to 5 MB. Zlecenie nieopłacone jest usuwane z systemu po 5 dniach od złożenia.
W razie jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości, prosimy o kontakt.
Międzynarodowy certyfikat ISO 9002 uzyskany już w 1999 roku.
Telefon kontaktowy: (091) 434 20 80
Godziny otwarcia: Pon.-Pt.: 10:00-18:00, Sob.: 10:00-15:00
 
Logos